Záda potřebují pevné nervy, aby nebolela

Prohlédněte si video, proč vzniká bolest a proč je důležité vyživovat nervy zad.

Každodenní přetěžování zad v kombinaci se stresem a nedostatkem pohybu vede ke ztrátě opěrné funkce, strnulosti svalů zad a dlouhodobému útlaku nervů, což je také doprovázeno bolestí. Tu se často snažíme řešit léky proti bolesti. Zapomínáme však na to, že analgetikum je úlevou jen na chvíli. Úleva od bolesti sice přijde, ale příčina bolesti zůstává nevyřešena, a proto se bolest znovu vrátí.

Vyživujte poškozené nervy dlouhodobě

Kromě správného provádění i těch nejběžnějších činností je proto třeba léčit i samotnou příčinu bolesti, tedy vyživovat poškozené nervy pomocí vitamínů skupiny B – zejména B1, B6 a B12. Vyživované nervové buňky se lépe hojí, sílí a jsou schopny déle odolávat poškození a vzniku bolesti. Trio vitamínů skupiny B má zároveň přímý proti bolestivý účinek.

Je přitom velmi důležité užití přípravku obsahující dostatečně vysoké, tedy léčivé dávky těchto vitamínů. Proto je třeba rozlišovat lék a výživový doplněk. Přípravek obsahuje vysoké, výrobcem garantované dávky vitamínů, zatímco u výživových doplňků není dávka účinných vitamínů garantována.

Milgamma - koupit lék

Milgamma - logo se sloganem

Volně prodejný lék milgamma® N obsahuje vysoké dávky vitamínů B1, B6 a B12, které mají přímý proti bolestivý účinek a zlepšují výživu nervů a svalů, čímž působí na poškozené nervy a řeší příčinu bolesti zad. Obvyklá dávka pro dospělého je 1 tobolka 3krát denně.